Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2018, 20:29   #17
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Gratulacje dla Col. Frosta, naszego mistrza typowania! Podejrzewam, że Deszatie również mocno mógłby się włączyć do walki, gdyby nie to, że późno dołączył i nie zdążył uzupełnić bonusowych typowań przed turniejem.

Dla mnie ten turniej był słaby piłkarsko. Piłka klubowa strasznie odjeżdża poziomem reprezentacyjnej i niestety widać to coraz bardziej. Drużyny w większości grały bez większego pomysłu na grę, raczej licząc na przebłyski pojedynczych zawodników. Francja wygrała jak najbardziej zasłużenie, ale swoją grą szczególnie nie porywała. Najlepszą piłkę grała chyba Belgia, zresztą półfinał Belgia - Francja był przedwczesnym finałem. Chorwacja po wyjściu z grupy strasznie męczyła bułę. Zbyt wiele z tego turnieju nie zapamiętam (przynajmniej w kontekście pozytywnym, bo w negatywnym nasza reprezentacja dostarczyła wielu emocji ). Nie wiem, czy to przez to, że człowiek się starzeje i piłka nożna ogólnie ma coraz mniej tej dziecięcej magii, czy rzeczywiście ten reprezentacyjny poziom mocno spada. Ciekaw jestem Waszych opinii
 
Zara jest offline