Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2018, 21:47   #208
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Igor pokiwał głową w namyśle. Jego wzrok błądził po emanacjach które widziało jego trzecie oko. To było niebezpieczne i zaczynał się zastanawiać czy ma dość sił by okiełznać tego "demona". Tak czy inaczej posłał kobiecie delikatny uśmiech.

- Proszę się nie martwić, ja nie z tych co za długimi czarnymi sukienkami się ugania jeśli wie pani co mam na myśli. Mój stosunek z Wielebnym Ojcem Eustachyb jest bardziej na zasadzie "kochaj i zabij". Obydwoje zajmujemy się tym samym, ale nasze metody są inne, ale... mniejsza o to.

Przeczesał włosy dłonią jakby zmęczony. W pewnym sensie już był. Jak nic może być konieczna interwencja Strażników Zasłony, ale kim był by on jeśli by nie spróbował? W końcu jak mawiał "Ojciec Eustachy", tak ten Ojciec, Obrimos, Duchowny, Hipokryta... "Ścieżka rozwoju wiedzie przez męczarnie piekielnych prób" ...jasne, ale nie mógł zaprzeczyć, że był wybitnym magiem i to go martwiło.

- Złe duchy żywią się negatywnymi emocjami. Strach, gniew... to daje im siłę i energię życiową, a pani zdaje sięczuć to co ja kiedy ten byt jest tutaj obecny. - powiedział spokojnie, z nutką żalu - Nie musi pani wierzyć, w głębi duszy wie to pani dobrze. Na tym świecie jest więcej niż wskazuje "szkiełko i oko" jak to kiedyś mawiali...

Thyrsus pokręcił głową na boki. O ile łatwiej by było sprosić wszystkie dzieciaki na lody i puścić im jakąś muzykę popową coby radość i szczęście osłabiło ducha...

- Zobaczę co da się zrobić, ale szczerze mówię, że to silny duch. Żywił się na złości i desperacji tego miejsca zbyt długo. Jeśli by pani mogła, proszę puścić radio, najlepiej takie które wprowadza panią w przyjemny nastrój, czy inną pozytywną muzykę.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline