Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2018, 12:58   #11
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
1. Okultyzm jest dostępny, czyli oficjalna psionika Paizo. Psionicy w stylu "Soulknife" - nie. To samo tyczy się drugiego materiału.
2. Leadership Wam przydzielę (za darmo) tylko wtedy, gdy otrzymacie własną siedzibę. Prawdopodobnie będzie to mieć miejsce w drugiej części Kronik Arodeńskich, które będą dziać się na Wyspie Kortos, czyli w miejscu położenia Absalomu. Jeśli chcecie ze sobą towarzyszy w tej przygodzie, to liczę raczej na odgrywanie, a nie mechanikę. ^^
Myślę że to odpowiada na dwa pytania jednocześnie.
3. Na początku powinno być całkiem klasycznie. Świat sam z siebie nie jest jakiś mroczny, choć naprawdę daleko mu do cukierkowości Golarionu. Dopiero później zacznie się rozkręcać w nieco mroczniejszy klimat, a mam tutaj na myśli m.in. nieco Lovecrafta albo jakieś inne, może nawet dziwniejsze rzeczy.
4. Wszystkie rasy podstawowe mają dyszkę. Też liczę na to, że gracze właśnie te będą brać. Ostatnimi czasy zacząłem sobie bardzo cenić klasykę w postaci np. krasnoludzkiego tarczownika. Nie jest to oczywiście wytyczna na podstawie której będę przyjmować do gry, ale im mniej zwydziwiana postać, tym lepiej.
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline