Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2018, 14:45   #14
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Ja, jako że lubię myśleć nad postaciami, nawet jeśli nie zagram, to póki co wykreowalam sobie postać człowieka (ok 15-16 lat), Oracle. Myślę nad Time lub Life. Takie tam luźne. Bo rasy z PFa wypróbowałam już wszystkie które mnie interesowały
Zapraszam. ^^ Rekrutacja pojawi się albo na początku sierpnia, albo na początku lub w połowie września. Będzie to zależało od mojej aktualnej sytuacji życiowej.
I ludzie zawsze spoko! Jeśli nie będziecie mogli znaleźć ilości RP dla konkretnych ras, to prawdopodobnie mają one 10 (przykładem mogą być changelingi albo samsaranie [samsarany? samsaranowie?])

Jeśli będziemy grać w PFa (a na to się aktualnie zapowiada), to krótka informacja: D20PFSRD od jakiegoś czasu ma luki w materiale, więc sugeruję szukać rzeczy na Archives of Nethys.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Zagłosowałem na DD5 - mógłbym wtedy przetrawić Golarion.
Rozumiem. Podobnie jak ja i Zapomniane Krainy, na które dostałem uczulenia.
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline