Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2018, 19:35   #155
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Hej, odnośnie dzisiejszej rozmowy na temat rozmiarów miśków jako animal companionów - w SRD są ich dwa rodzaje: zwykły i grizzly. Psotnik należy do tego pierwszego, wyciągniętego prosto z Core Rulebooka, podczas gdy grizzly jest zdecydowanie od niego potężniejszy, na równi z innymi zwierzakami (tak, zwykły misiek jest dość słaby jako towarzysz :P ). Dlatego mam propozycję wprowadzenia drobnego homerula dla Psotnika:
Na 4. poziomie, zgodnie z podręcznikowym advancementem, misiu urośnie do rozmiaru medium i dostanie swoje standardowe bonusy. Za to na 7. poziomie urośnie jeszcze raz, do rozmiaru Large, dostając też bonusy tak, żeby odpowiadały statystykom Grizzly Bear na tym poziomie. Ostateczny efekt mechanicznie będzie taki, jakby Psotnik był takim miśkiem od początku.
Mam nadzieję, że nie poplątałem za bardzo :P Czy ktoś ma coś przeciwko takiemu rozwiązaniu?
 
Sindarin jest offline