Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2018, 20:51   #958
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
No to to już jest koniec Trochę na skróty, ale myślę, że można uznać, że rozegraliśmy wszystko co miałem w planach od A do Z. Plany w prawdzie po odejściu Uzuu nieco się zmieniły

Dziękuję wszystkim graczom, także tym co po jakiś czasie się wykruszyli, bo tempo było jakie było. Dzięki, że daliście szanse początkującemu MG, tym co zostali za to że wierzyliście że to uciągnę dalej. Jestem bardzo dumny z tego debiutu i cieszę się że padło na Was

Kolejna sesja? Być może. Na pewno coś bardziej zwartego. Nie ma sensu teraz o tym mówić, bo po poście kończącym widzę ile mi schodzi na sklecenie posta przy aktualnym trybie życia, ale ten pewnie kiedyś się zmieni Zostawiam furtkę otwartą, choć z racji na przekonania bohaterów prawdopodobnie nie każda postać będzie mogła zostać przeniesiona.

Jeszcze raz dziękuję. Wyróżniać nie będę bo wiecie że wszyscy jesteście w tym hobby niezwykli
 
Rewik jest offline