Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2018, 18:20   #37
Googolplex
Dział DnD
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 22522 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Powinienem, czy nie, był link na docu to sobie kliknąłem i zobaczyłem i śpieszę Ci wyjaśnić, że zapomniałeś usunąć elfie cechy rasowe ze swojej postaci.

Tak, szablon dragonborn of bahamut nie tylko dodaje ale też usuwa część cech.
Podejrzewam, że twój błąd wynika z korzystania z opisu szablonu na stronie wizardów który to opis jest niepełny (1 z 15 stron) pełny opis masz w Race of Dragon a opis tego co tracisz biorąc szablon na stronie 10 ramka na dole.

W skrócie przenosisz ze starej rasy tylko premie do atrybutów, prędkość ruchu (w tym specjalne sposoby poruszania się), ulubioną klasę, i cechy wynikające z podtypu (jak na przykład możliwość oddychania pod wodą w przypadku podtypu aquatic). Zaś cechy takie jak rasowe premie do umiejętności czy choćby elfia niepodatność na sen, są usuwane.
 
__________________
De mortuis crepitus
Aberdonensis de furor
Infernus irae!
Then they died
Googolplex jest offline