Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2018, 17:27   #120
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Nie mam... weny, motywacji, ochoty i właściwie nie wiem dlaczego... a właściwie wiem tylko czynników jest wiele ale składają się na wynik.
Nie jest to fantasy a takie do tej pory prowadziłem ale to nie jest chyba główną przyczyną.
Przede wszystkim mam wrażenie, że ciągnę tą sesję w dużej mierze sam. Mam wrażenie, że odpowiadacie bo termin minął i wypadałoby... ale mimo odpowiedzi w poście nie ma mięsa, nie ma materiału, który by mnie nakręcił do następnego postu, więc się męczę i ciągnę akcję dalej w nadziei, że może następnym razem...
To nie są zarzuty do wszystkich. Sami wiecie najlepiej co z siebie dajecie.
Sam też nie jestem bez winy bo czasu brak i proza życia nie pozwala i kolejka się przedłuża. Wiem.
Każdą swoją sesję doprowadziłem do końca ale teraz sie zastanawiam i chciałbym zapytać Was drodzy gracze o zdanie.
Co Wy sądzicie na ten temat? Ta sesja Wam leży czy też się męczycie?
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline