Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2018, 19:49   #209
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Kobieta westchnęła w rozpaczy, którą od razu pożywił się kurzy poltergaist - Młody człowieku wszystko, o czym mówisz to zapożyczenia z przesądów ludowych nieważne czy nadasz temu szafarz New Agowego neo poganizmu czy też "ochrzcisz" jakieś wierzenie czy przesąd nadal mamy do czynienia z przesądami wynikającymi z wiary w sprawczą moc słowa, czyli zamawianie pewnych zdarzeń - Ton jej głosu przywodził Igorowi na myśl znanych mu profesorów z dużym doświadczeniem akademickim.

- A zresztą, co ja Panu będę wykłady antropologiczne urządzać? Chciałam mieć prostą pracę żeby zająć się czymś bezmyślnym i nie musieć użerać się z coraz głupszymi z roku na rok studentami oraz władzami uczelni, które w większości porzuciły pogoń za wiedzą skupiając się na zbieraniu idiotycznych punkcików w ramach jakiś unijnych tabel! Nawet teraz muszę zmagać się z idiotyzmami, jaki mi Pan prezentuje, ale niech Panu będzie może Pan robić, co chcę pod warunkiem, że nie zostanie tu nabrudzone, więc musi sobie szanowany Pan poradzić bez zapalania świec i wróżenia z wosku - Powiedziała następnie podeszła do drzwi naklejając na nie wcześniej przygotowaną kartkę "zamknięte z powodu awarii".

Zniknęła na chwilę na zapleczu a z głośników zamiast plastikowego popu sponsorowanego przez największe wytwórnie fonograficzne popłynęła muzyka operetkowa.

- Od dawna chciałam to zrobić - Stwierdziła kobieta, po czym radośnie pogwizdując zaczęła zmywać podłogę za pomocą mopa.

Duch był bardzo niepocieszony zmianą nastroju swojej obecnej karmicielki zdawał się być bytem o ograniczonym intelekcie złożonym ze zbiorowej świadomości skrzywdzonych i rządnych zemsty zwierząt przy odrobinie wysiłku można by spróbować się z nim porozumieć żeby poznać jego żądania.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-07-2018 o 00:52.
Brilchan jest offline