Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2018, 19:53   #122
potacz
 
potacz's Avatar
 
Reputacja: 1 potacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłośćpotacz ma wspaniałą przyszłość
Mnie sesja się podoba, podoba mi się jej klimat. Nie, nie męczę się. Jestem bardzo wkręcony. I chcę ją dokończyć.
Mam tylko wrażenie, że akcja toczy się na zasadzie sandbox'a. A to nie zawsze jest dobre, bo ogrom możliwości jest nie tylko atutem, bywa również przytłaczający i brak ukierunkowania momentami może paraliżować. Tak mnie się wydaje.

Proponuję takie trzy rozwiązania, do niczego nie zmuszając, ale w kilku innych sesjach przyniosło to pozytywny efekt:
- skrócić czas odpisów, 4 dni dla graczy, 3 dni MG. Albo nawet 3/3. Podniesie to dynamikę i bezwładność będzie mniejsza. Jak komuś brak czasu, to i 2 tygodnie mu nie starczą, a tak grupa będzie cisnąć dalej, postać pozostawiona dołączy w trakcie (po tym jak oberwie). Czasem warty jest krótszy i gorszy post, ale wstawiony niż zarąbisty post na kilka stron, uznany później za niewystarczający i niepojawiający się nigdy na forum

- Wymusić Greku Twoim kolejnym postem w scenariuszu połączenie grupy w jedną i przedstawienie przed nią konkretnej sytuacji do stawienia czoła (nazwanie wreszcie tego, z czym walczymy.) Wtedy wszystko powinno zacząć iść w dobrym kierunku. Taka lupoa powiększająca która skoncentruje uwagę i siły graczy

- i trzymać się terminów (wiem, trudniej się robi niż mówi, ale czasem lepiej przywalić postaci otrzeźwiająco w łeb jak nic nie robi niż tkwić dalej w niezdecydowaniu)


Bądź jak sztorm Greku, sztorm prze w swoim kierunku. To czy żeglarz wykorzysta potęgę sztormu by nadał mu wiatru w żagle, to sprawa żeglarza. Niektórzy przeżyją, inni się roztrzaskają. Ale to najlepsze w sesji horroru!

Podsumowując: FCUK IT. Chcę grać dalej.
 
__________________
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Ostatnio edytowane przez potacz : 24-07-2018 o 20:04.
potacz jest offline