Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2018, 08:40   #50
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No dobra Licze, został nam niecały miesiąc!

Jak nazwa wskazuje zlot ma charakter urlopowy, więc nie przewiduję jakiegoś planu imprezy, niemniej mam taką propozycję, żeby wszyscy, którzy przyjadą, nastawili się na integracyjnego grilla w piątek wieczorem (czyli wyposażcie się w jakieś kiełbachy, mięcho, pieczywo, picie na własny użytek).

Natomiast fajnie by było, jakbyśmy w sobotę wieczorem zorganizowali sobie takie prawdziwe ognisko, skoro jest tam miejsce na palenisko (nie, wcale nie pomyślałam o robieniu żywych pochodni). Wiecie, z kupą dymu, zbieraniem w lesie gałęzi i struganiem patyków.
Znajdą się chętni na pomoc w organizacji tego?

Jakby ktoś dysponował zdolnościami i chęciami, to mogę też skołować gitarę.

Poza tym niezdecydowanych szturcham, żeby się zdecydowali, bo pogoda zapowiada się słoneczna, temperatura powyżej 20 stopni a jezioro póki co nie zakwitło, czyli można się topp... kąpać. Jej! :>
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 25-07-2018 o 08:42.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem