Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2018, 19:21   #148
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Dobra, mega-pościk już parę dni wisi a ja... czasu nie miałam żeby tu co sensownego naskrobać :PPP

Już po ślubie i praktycznie i po weselichu, wszystko podsumowałam, jak się umawialiśmy. Jeśli ktoś ma ochotę, możemy odegrać jakieś pojedyncze scenki, ale to "prywatnie" z jakimś graczem, nie tam wspólnie

Podaję również wyniki zakładów:

- Leena wygrywa 3000
- Rose wygrywa 750
- Doc wygrywa 5700
- Becky wygrywa 11500
- Night wygrywa 2750

Ogólnie w sesji jest teraz późny wieczór, czas na... Noc Poślubną! nie no, tak bardziej serio, przechodzić już możemy do następnego poranka, jak to skacowani się budzicie tak gdzieś w okolicach południa.

Czas zbierać graty, może na szybko jeszcze jakiś sprzęt załatwić/kupić w Hell's Bells i pora wyruszyć na spotkanie z Rycerzami Czerwonego Smoka, by wspólnie dokopać Rhieff'owi i już dosyć szybkimi kroczkami przejdziemy do rozpierduchy w jego bazie!

To chyba wsio... resztę obgadamy we wspólnym docu, pozdrawiam wszystkich!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline