Wątek: Horrory Filmowe
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2018, 10:34   #6
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
@pi0t

Wychodziłoby więc, że wiele horrorów jest dla studentów, bo o demonach wszędzie głośno i zawsze coś się znajdzie. Nawet skupienie na jednym "bóstwie" wymaga odrobiny zaangażowania (chyba, że taki student już wszystko wie, to lepiej dla niego )

@Caleb

Cieszę się z nowej opinii, choć z tego co czytam, nie tak znowuż odmiennej od mojej Gra tej dziewczyny naprawdę była fajna (podobnie jak w Cichym Miejscu innej - ach te młode talenty).

Chyba nie chodziło o takie nawiązanie do "Dziecka Rosemary" . W zasadzie tak jak wspomniałam tutaj wiele opiera się na wiedzy o tym demonie, którego czcili. Jak się w to zagłębić to się zgadza np przejęcie ciała chłopaka przez demona (który wcześniej był w ciele dziewczynki - trzeba tutaj zauważyć, że słup na którym straciła głowę miał namalowany symbol Paimona). Tak samo te ucinane głowy (Paimon na rysunkach ma trzy głowy przy pasie) no i ogólnie że to mężczyzna z głową kobiety. Nawet ta złota figurka w domku na drzewie, choć ja zaliczyłam fejspalm, bo wyglądała jak ubogi jezusek z ciechocinka... ). Ogólnie nie wydaje mi się, by chodziło o nawiązanie, autor chyba raczej chciał coś stworzyć od siebie, ale ciężko być oryginalnym w kwestii horroru



Co do Wiedźmy to muszę chyba obejrzeć w takim razie. I przy okazji temat o pogadankach nt horrorów z innych lat też się przydać może - bo choć da się pogadać i w innych tematach, to mało jest osób które odpowiedzą (np w tych zestawieniach o najlepszym horrorze).
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem