Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2018, 20:44   #4
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BloodyMarry Zobacz post
Postać musi być nowiutka i świeża, czy stara, dobra Shillen (łowczyni) z sesji w którą graliśmy razem też może dołączyć? No i znowu (może trochę inaczej niż ostatnio) w jej historii znałazłby się Czarny Lotos
Pewnie. Historia rozpoczyna się jakieś 5-6 lat przed wydarzeniami z "Wyspy Grozy" i "Wiecznych Wojowników", więc nie widzę przeszkód. Mroczne Elfy mają jednak w Dzikich Krainach podobną reputację jak w Faerunie. W dużych miastach jest pewnie w tym względzie jeszcze gorzej, więc dodatkowe powiązanie jej z Czarnym Lotosem czy innymi grupami może być dobrym pomysłem.

Cytat:
Napisał Jessica Hyde Zobacz post
Cześć, zgłaszam się do udziału w sesji. To mój debiut ale liczę na Waszą pomoc Myślę nad łowcą...
Cześć! Cieszę się , że wpadłaś. Jeżeli chodzi o rangera to może revised ranger z Unearthed Arcana? Nie testowałem go jeszcze, ale wg. wydawców jest lepiej zbalansowany i daje więcej funu.
 

Ostatnio edytowane przez Dust Mephit : 27-07-2018 o 21:30.
Dust Mephit jest offline