Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 01:37   #10
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Pewnie. Historia rozpoczyna się jakieś 5-6 lat przed wydarzeniami z "Wyspy Grozy" i "Wiecznych Wojowników", więc nie widzę przeszkód. Mroczne Elfy mają jednak w Dzikich Krainach podobną reputację jak w Faerunie. W dużych miastach jest pewnie w tym względzie jeszcze gorzej, więc dodatkowe powiązanie jej z Czarnym Lotosem czy innymi grupami może być dobrym pomysłem.
Super, bo już mam nawet plan jak trochę przerobić przeszłość Shillen jeszcze przed spaleniem siedzimy Czarnego Lotosu i dołączeniu do Hebanowej Królowej A dodatkowo mam ją zapisaną na papierowej karcie na poziomie 5, także przerzucę na wirtualne KP, wprowadzę kilka kosmetycznych zmian i mogę słać
 
BloodyMarry jest offline