Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 10:38   #13
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Prequel do mojej kampanii? To się nieśmiało zgłaszam, pewnie czymś strzelającym lub mięsem armatnim. Może porucznik Grondmoss?
Świetnie, że wróciłeś C-bane. Nie ukrywam, że mnie mocno zainspirowała.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Zasady domowe brzmią ciekawie, chociaż ta z inicjatywą mocno premiuje postacie oparte na zręczności, które chyba nie potrzebują dodatkowych benefitów.
Też miałem przez to wątpliwości. Ze zręcznością 18 i lekką bronią powinno się nazbierać 20 pkt inicjatywy co 3-4 rundy, dla porównania BG z siłą 18 i ciężką bronią osiągnie tą samą pulę po 10 rundach. W krótkich walkach nie będzie więc to tak odczuwalne, ale na dłuższych postacie pod dex mogą nieźle kosić

Przez jakiś czas myślałem, żeby zbalansować to czymś w rodzaju współczynnika wyczerpania. Przykładowo od 10 rundy wszyscy otrzymywaliby dodatkowo -5 do inicjatywy niwelowane przez modyfikator z kondycji albo siły, ale to tylko dodatkowo komplikuje walkę.
 
Dust Mephit jest offline