Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 10:52   #14
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hungmung Zobacz post
Też miałem przez to wątpliwości. Ze zręcznością 18 i lekką bronią powinno się nazbierać 20 pkt inicjatywy co 3-4 rundy, dla porównania BG z siłą 18 i ciężką bronią osiągnie tą samą pulę po 10 rundach. W krótkich walkach nie będzie więc to tak odczuwalne, ale na dłuższych postacie pod dex mogą nieźle kosić

Przez jakiś czas myślałem, żeby zbalansować to czymś w rodzaju współczynnika wyczerpania. Przykładowo od 10 rundy wszyscy otrzymywaliby dodatkowo -5 do inicjatywy niwelowane przez modyfikator z kondycji albo siły, ale to tylko dodatkowo komplikuje walkę.
Wolałbym podręcznikową inicjatywę. Lepsze jest wrogiem dobrego.

Co z cenami magicznych przedmiotów?

e. Udostępniłem Ci KP w Google Documents. Work in progress, ale do wiadomości pozostałych graczy zostaję przy Ellingwoodzie, więc jeśli wejdę do sesji to drużyna będzie mieć mocnego kusznika.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 28-07-2018 o 12:23. Powód: pomysł się zmienił
Lord Cluttermonkey jest offline