Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 15:40   #39
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Warlock był jedną z osób, które w ogóle przekonały mnie do napisania sondy i uważam też, że mogę na niego liczyć z tą mapką nawet jeśli w trakcie rekrutacji zrezygnuje z uczestnictwa w sesji, co zawsze jest możliwe. Życie i tyle. Nie sądzę, by życzenia w sprawie pomieszczeń w siedzibie były jakimś problemem nawet na etapie sondy. Zawsze można dostosować budyneczek gdy rekrutacja się zakończy.

Nie uznaję przechodzenia bezrekrutacyjnego. Z częścią z obecnych w sondzie graczy jednak współpracowałem w swej RPGowej karierze i wiem czego mogę się spodziewać po ich postaciach i grze. Mimo że mam nawet wstępne zarysy przeszłości postaci, to chciałbym wszystko ujrzeć na "papierze". Mam też wrażenie, że część osób nie patrzy do sond i dopiero się zainteresuje gdy teraz rekrutacyjny będzie wisiał już na "głównej tablicy ogłoszeń", jak ja to czasami lubię mówić.
Każdy ma więc równe szanse.

Co do kart postaci mechanicznych - preferuję Excel, więc nawet jeśli otrzymam kartę postaci w Myth-Weavers, to na pewno ją przepiszę do Excela i podam Wam link. Wszystkie materiały zbieram na GDrive, by mieć do nich dostęp z jednego punktu.
Przykładowe karty możecie znaleźć tutaj:
Ingemar - Human Fighter (Unbreakable) 7lv.
Yastra - Elf Magus (Bladebound Hexblade) 2lv.
Shiri - Changeling Cleric (Evangelist) of Desna 13lv.

Pusta karta do kopiowania jeśli komuś się nudzi i już chce KP tworzyć: KLIK
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline