Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 22:40   #25
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
To może lepiej rozpisać procentowo, na przykład Pycha (60%) Pokora (40%)?
To nie będzie potrzebne. Taki udział procentowy zmieniałby się w zależności od sytuacji, w której postać się znalazła. Paladyn może okazać 100% pokory wobec awatara boga, którego wyznaje i 100% pychy wobec chłystka, który wyzwie go na pojedynek. W wielkim uproszczeniu można to sobie sprowadzić do zdania typu: "z reguły jestem... ale..." np. "Z reguły łatwo wpadam w gniew, ale tym razem go wysłucham", "Z reguły jestem hojny, ale od razu widać, że chcesz mnie oszukać więc... Straże! Do lochu z nim i 40 batów!" Na te skłonności może wpływać wiele czynników, chodzi jedynie o generalną tendencję.

Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Takie rozwiązanie to mi się kojarzy z Pendragona. Trafiłem, że tym się inspirowałeś?
W sumie to znalazłem je na jakimś forum o rpg, ale są spore szanse, że autor inspirował się właśnie Pendragonem.
 
Dust Mephit jest offline