Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2018, 09:46   #115
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bestia chyba ma jakieś przeszkoenie medyczne ? Niby jest naukowcem ale to jeden z geniuszy w świecie Marvela więc potrafi wszystko :P

Nie ma co gdybać co będzie bo w tej chwili wygląda na to że weliminowali nam Jane z dalszej walki ale to jeszcze się zobaczymy.

Jak na razie marzy mi się żeby szybko zatrzymać jeden z samochodów wrogów jak już ich pokonamy to poprosi się kukułki żeby przepaliły mózgi szefom hien cmentarnych i dowiedziały się gdzie jest szefostwo x menów.

Zastanawiam się tylko czy lepiej podebrać im samochód i na szybko jechać odbić naszych zanim ich pokroją czy lepiej skorzystać z X jeta ? Nie wiem czy będzie komu pilotować fruwadło i trochę długo zajmie wystartowanie ale jeżeli polecimy odrzutowcem to będziemy mieć rakiety i lasery

Jak na razie to tylko moje gdybanie bo jest za dużo niewiadomych: Nie wiemy gdzie zabrali szefostwo z miasta bo możliwe że mają jakiegoś gościa z mocami teleportacji i operacje będą na kajmanach lub w innym miejscu gdzie będzie trzeba dolecieć. Nie wiemy też kim są te postaci skrytęw cieniu posiadłości co je Rainbow zauważyła kolejna fala wrogów czy sojusznicy czekający na optymalny moment żeby włączyć się do walki ?
 
Brilchan jest offline