Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2018, 13:34   #498
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Czas dla Was do kolejnego piÄ…tku/soboty - jak zawsze. ja piszÄ™ w niedzielÄ™. jak zawsze

Powoli zbliżamy się do końca pierwszego rozdziału tej opowieści.

Na pierwszym możemy zakończyć całość przygody, jeśli będziecie chcieli lub bawić się dalej - jeśli będziecie chcieli. Bo nie wiem na ile ten rodzaj survival horroru odbiega od tego, w który zamierzaliście grać. Dlatego dam szansę każdemu na powiedzenie - GRAM DALEJ lub NIE CHCĘ DALEJ GRAĆ bo czego innego się spodziewałem/am nim rozpocznę (lub nie) kolejną cześć zaplanowanej dla Was historii.

No i przyznam się, bez bicia, że system w który gracie to luźna wariacja tego SYSTEMU.

Oczywiście baaardzo luźna Żeby nie było Bo ja nigdy nie trzymam się zasad ani systemów Zawsze prowadzę "po swojemu". Taki już jestem mały, łysy drań

Tak że pisać tutaj lub na PW informację w stylu: CHCĘ GRAĆ DALEJ lub NIE CHCĘ Nie będę się gniewał na nikogo, nawet jeśli ktoś powie, na tym etapie kończę przygodę moją postacią (w sensie w tym rozdziale).
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 29-07-2018 o 13:44. Powód: Dodanie prośby o wypowiedź w wątku.
Armiel jest offline