Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2018, 20:38   #91
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
To nawet jej się zakupów nie udało zrobić? Szok, że aż taka z niej pierdoła.
Droga Wisienki, miałem na myśli akcje wymagające rzutu oraz wysiłku ze strony MG, co oczywiście nie tyczy podstawowych zakupów. Na następny raz postaram się być bardziej precyzyjny, wybacz.


EDIT

Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
A tak serio, nie poczuwam się do winy. Prosiłeś o deklaracje, więc dałam deklarację. Nie pisałeś nic na temat tego jak szczegółowe mają być to plany, nie wspomniałeś że mogą to być kolejne sceny. Zresztą nie miałam pojęcia jaka będzie kolejna scena, nie mówiłeś też do czego będzie Ci to potrzebne. Nie mam umiejętności czytania w myślach MG, niestety . Nie graliśmy jeszcze razem więc nie znam również Twoich zwyczajów w tym zakresie. Nie chciałam też Ci się narzucać, ani pośpieszać. Rozumiem, że na przyszłość to właśnie powinnam robić?

Przyznaje nie zrozumiałam sytuacji, ale już nie jeden raz pisałam, że my chyba zupełnie inaczej myślimy.

Proszę nie edytować posta do którego się już odniosłem bo wychodzę na większego dupka niż jestem
W przypadku pozostałych akcji normalnie Ci zakulałem i po prostu nie wyszło. Aczkolwiek wolę gdy jednak jakaś tam fabuła się w poście znajduje. Wydaje się mi też, iż zaznaczałem, iż:
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Z uwag organizacyjnych, najchętniej kolejną kolejkę zacząłbym naradą u Iwana. Co znaczy, iż w tych postach zamieścilibyście aktualne akcje oraz wydarzenia z dnia. Chyba, iż ktoś ma na tyle wymagające akcje za dnia, iż to też będzie wymagało długiego odgrywania ze mną - to proszę poinformować i zastanowimy się.
Wydaje się mi, iż inwokacje duchów same przez siebie znaczą coś wymagającego czegoś więcej niż tylko jednego rzutu. Może jeszcze u postaci bardziej skoncentrowanej na umrze w przypadku bardzo mało Kacprów bym przepuścił.
Jeśli dalej masz jakieś niejasności, czujesz się źle potraktowana, niesprawiedliwie rozliczona w tej kolejce czy po prostu masz jakieś uwagi, serdecznie zapraszam na komunikator
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 29-07-2018 o 22:45.
Johan Watherman jest offline