Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2018, 14:21   #51
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Przemyślałem ostatnio tempo tej sesji i na pewno narzucę 5+2. Szybciej mi się nie chce. Wolniej też nie. Może jednak spróbujesz, Slan?

Dziś się kończy ankieta, więc mogę zaprezentować Wam stronę kampanii (work in progress). Na razie skupiłem się przede wszystkim na dziale o tworzeniu postaci, by nowi gracze, jeśli oczywiście się takowi pojawią, się odnaleźli. Oczywiście nie jest to jeszcze skończone. ^^

Zastrzegam sobie prawo do zwiększenia limitu miejsc do siedmiu, a nawet do ośmiu w przypadku debiutantów na naszym forum bądź całkowicie nowych w D&D, choć grali już w innych działach.
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline