Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2018, 14:42   #43
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
I tak czekam na pierwsze posty od pozostałych. Jak wspomniałem, lubię aby pierwszy post był samodzielny - coś jak wstęp.

To co urodzicie w doku to będzie już materiał na kolejnego posta i proces powstawania następnych zależy właściwie od was. Wydaje mi się, że tych, co lubią doka jest tu więcej - można pociągnąć tą formułę jeśli dla was to ok. Jeśli będziecie chcieli pisać posty samodzielnie, mogę dostarczać niezbędny feedback do postów w komentach, ewentualnie na PW. Możemy połączyć obie metody - jeśli jedni chcą doka, inni nie. Wydaje mi się, że to mogłoby zatrybić. I tak jestem przygotowany na wielowątek, bo to sandbox. Róbta...co chceta. Jest to ogólnie ciężkie dla mnie, bo wiadomo, czasochłonne, ale z drugiej strony nie ma wymówek, że nie wiadomo co macie robić

Walka na 100% wolałbym w doku. Z powodów organizacyjnych po prostu lepiej i dynamiczniej się ją ogarnia niż przez komenty.

Cytat:
Ja bym proponował wypisać (w doc'u) języki, jakie znamy
A propos języków - nie bójcie się światotworzyć jeśli chcecie pisać jakieś dziwne frazy w tych językach. Aż tak dokładnie nie opisano settingu i takie smaczki są jak najbardziej do światotworzenia, do czego zapraszam.
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 02-08-2018 o 14:59.
Asmodian jest offline