Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2007, 15:22   #16
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Aiwe Dalej opowiadam za wersją wydarzeń po tych znanych z serialu
Shade Jeśli o mnie chodzi, to na LI jestem codziennie i postować mogę nawet kilka razy w ciągu dnia, tylko czy MG wytrzymał by takie tempo ...

BTW Edytowana historia mojej postaci:
Historia postaci: Syn federacyjnego kapitana - Jamesa Skyhooka i wolkańskiej naukowiec - T'Mir. Wychował się głównie na Wolkanie pod okiem matki, choć przebywał także na USS Gandhi którym dowodził jego ojciec. Od dziecka przejawiał znaczne zdolności naukowe i analityczne; za sprawą swej matki zaczął uczęszczać na Wolkańskiej Akademii Nauk, jednak pod presją ojca przeniósł się wkrótce do Akademii Gwiezdnej Floty. Ukończył ją z wyróżnieniem, zająwszy czwarte miejsce na roku. Zaraz po studiach medycznych przydzielony został w randze chorążego do Andoriańskiego Instytutu Medycyny, gdzie pogłębiał swoją wiedzę jako młodszy specjalista (lekarz). Dwa lata później został awansowany na podporucznika i przeniesiony na USS Venture, jako zastępca Głównego Oficera Medycznego; w 2372 odbywa przeszkolenie "medycyny wojennej" na DS9 pod kierownictwem miejscowego Głównego Oficera Medycznego. Następnie, już na pokładzie Venture bierze udział w wojnie z Dominium; 2374 podczas operacji "Powrót" ginie Główny Oficer Medyczny - Skyhook zastępuje go, ponieważ transfer innego oficera na to stanowisko nie jest już możliwy. W czasie bitwy pod Chin'toka wzorowo wykonuje swoje obowiązki za co otrzymuje oficjalną pochwałę kapitana i rekomendację nowe stanowisko. Ze względu na młody wiek i, ciągle, dość niewielki dorobek naukowy (większość praktyki spędził podczas stanu wojny) GF nie pozwala mu zachować stanowiska GOM, lecz umieszcza go na Deep Space Nine w charakterze drugiego oficera medycznego.

12.07.2007 Sprawa już chyba nieaktualna, prawda?
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.

Ostatnio edytowane przez Chrapek : 12-07-2007 o 20:16.
Chrapek jest offline