Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2018, 23:34   #259
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 41 - Epilog

Siemka


- Więc ostatni post poszedł w tej sesji. Więc sesja jako taka zostaje zamknięta. Potrzymam ją jeszcze do trochę w dziale a potem przeniosę ją do archiwum.

- W każdym razie dziękuję Wam wszystkim za udział w tej sesji, zwłaszcza, że była dość ekseperymentalna również i dla mnie bo to były moje pierwsze warsztaty. Oczywiście dziękuję tównież Zombi, która była dobrym duchem tej sesji, podporą i łącznikiem dla nas wszystkich no a skill do znajdywania odpowiedniego obrazka na odpowiednią scenę jest po prostu fenomenalny i firmowy nawet.

- Bardzo dobrze mi się prowadziło tą sesję, dała mi sporo zabawy, frajdy i satysfakcji. Wam też udało się zmajstrować i odegrać niepowtarzalne postacie oraz ich relacje i reakcje na to co się działo w sesji.

- Co do samej przygody teraz chyba jako ciekawostkę mogę podać, że zainspirował mnie ten artykuł: BraiNS!!! |

- Chociaż oczywiście rozegrałem go po swojemu ale był na tyle uniwersalny, że raczej pokazuje jak można grać różnymi klimatami i trikami w sesji "zombiakowej" w neuro i to mi się wydało świetnym pomysłem na sesję.

- Poza tym sam jestem ciekaw jak Wam się grało, co było fajne, co niekoniecznie czyli feedback. W końcu może prędzej czy później zabiorę się za jakieś kolejne warsztaty lub po prostu sesję neuro to też mi by się przydało opinie z praktykologii sesyjnej z tej drugiej strony stołu.

- No i w ogóle jeśli ktoś, coś ma do powiedzenia o sesji lub pokrewnych tematach to chyba jest do tego okazja
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline