Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2018, 00:35   #260
Driada
 
Driada's Avatar
 
Reputacja: 1 Driada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputację
A więc tak...

Dziękuję za sesję, było w pytę Nie myślałam że gra przez forum może dać tyle radochy i przynieść masę pozytywnych bodźców. Zwykle grywałam przy stole, po stronie mg... a tu nie dość, że mogłam wrócić do rpgów, to jeszcze na dodatek po tej stronie stołu co ma zwykle więcej funu. Zarówno prowadzenie jak i towarzystwo bardzo mi się podobało. Dialogi pisało się bez przymusu, a za to z czystą przyjemnością. Otoczenie reagowało na działania postaci i nie było kopiarki na bnach, ale każdy się czymś różnił.
Sam pomysł na sesje jak widać nośny i przyjemny

Co do postaci już chyba na zawsze będę miała w głowie Angie i jej czarną czarność, zasadzkowanie bardziej i oczywiście złą wodę. Heh...

Gratulacje dla Pipa i Zombi, zrobili kawał świetnej roboty. No i co, drodzy państwo?

Widzimy się gdzieś w dziale, ale w innej sesji
 
Driada jest offline