Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2018, 15:24   #212
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Badania terenu przed walką

Lasek za działkami to pozostałość dawnych pól uprawnych wchłoniętych z czasem przez urbanizacje terenów podmiejskich. Zostało tu kilka zdziczałych jabłonek i gruszek, dużo kszaczorów ludzie często chodzą tu na grzyby znajdzie się pijaczek a przed eko interwencją Igora często wyrzucano śmieci.

Marek miał tu do dyspozycji dużo cienia, który mógłby mu posłużyć za przejście.

Czy oprócz Franka, który i tak już jest w całą sprawę zamieszany Krzykowski zamierzał zaprosić na bibę jeszcze kogoś z rodziny czy też nie zamierzał się z nikim dzielić swoją zdobyczą?


Rozmowy z duchem

Byt był nieufny wobec maga jednak po chwili namysłu nawiązał z Igorem telepatyczną więź. Słowa zbiorowej świadomości rozbrzmiały głosem setek rozedrganych kurzych krzyków - Jesteśmy Kurza Stopa! Zemstą setek cierpiących kur i kogutów. Walczymy z Duchem Generała Sandersa. Ty pomoc czy wróg ?

Potężne korporacje szczególnie te, które zainwestowały duże pieniądze w budowanie marki i maskotki faktycznie mogą mieć wiele bytów opiekuńczych czasami nawet podzielonych na dane regiony czy lokale powiązane z dobrobytem finansowym spółki.
Duch inspirowany tym duchem ze starutkiej gierki Ghost Master Kurza Stopa | Ghost Master Wiki | FANDOM powered by Wikia

Dodałem link żeby łatwiej można było sobie wobrazić jak wygląda

Gierka super jeszcze mam płytkę CD z nią chociaż żeby uruchomić trzeba by się bawić DOSBOXEM :P ostatniej misji nie przeszedłem a bonusowa to już w ogóle jest niemożliwa

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-08-2018 o 14:45.
Brilchan jest offline