Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2018, 18:18   #64
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Podejrzewam również, że dodadzą resztę klas z kategorii "base" (alchemik już jest!), a reszta pewnie znajdzie się w dodatkach.

Gdyby mi druga edycja PFa nie zaimponowała, to bym nawet nie zadawał pytania o Wasze chęci do spróbowania tego.

@Warlock: Tak, wtedy byśmy zaczęli od pierwszego poziomu. Bardzo ciekawie rozwiązano levelowanie, ponieważ nie ma jakichś dzikich wartości idących w pewnym momencie do milionów, tylko co tysiąc doświadczenia dostajesz level. 20k expa - 20lv!
Mi osobiście nic to nie zmienia. Kroniki Arodeńskie to przygoda, w której chcę wam opowiedzieć historię, a nie rzucić na nas wszystko co mam w rękawie (a fortepianów w niebiosach jest wiele). W rezultacie doświadczenie będziecie otrzymywać według mojego własnego widzi-mi-się bazująch m.in. na odgrywaniu.
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline