Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2018, 20:02   #52
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Dimę zatkało na moment, gdy spojrzał na rzut nożem. Ale szybko przemyślał sprawę i się ucieszył.
- A widzisz? Widzisz? A nie mówiłem? Sami możemy wybierać nasz los. Dość uciekania tu lub tam. Mówię Ci Galinka, coś się dziś zmieniło. Bogowie znudzili się nami i dali nam spokój. Rzut nożem za nas już nie wybierze, sami to zrobimy.

Spojrzał na Griszę, który patrzył niezbyt wesołym wzrokiem. Jakby na przekór, zakomenderował ucieszkę.

- Griszka, łuk to ja już zostawiłem, krasnoludowi. Nie chciałem mu nic być dłużny. Ale posłuchaj mnie, Ty mówisz uciekajcie w las. A ja Ci mówię, dzisiaj jest dzień, gdy los się odmienił. I mówię: nie uciekajmy. Tego się po nas spodziewają. Wróćmy do traktu, i poczekajmy z przodu na krasnoluda. No przecież się nas tam nie będą spodziewać, da? Pognam do przodu, połamię trochę kraczków, zdepczę trawę, a potem chodu. I szto Ty na to?
 
Gladin jest offline