Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2018, 22:17   #314
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
James "Nitro" Carter - znerwicowany technik


- Dobra! To ja z Dawidem już lecimy do tej serwerowni! - odkrzyknął James widząc z satysfakcją jak jego wynalazek sprawdził się całkiem świetnie w obezwładnieniu zamaskowanego napastnika. Właściwie niezły team mieli z Dawidem, jeden zastopował tego ninja a drugi dzięki temu mógł obezwłądnić go piankowcem. ~ Tylko, że kurde więcej ich nie mam. ~ ta myśl nieco skwasiła humor znerwicowanego technika. Ale ponieważ od ręki nic z tym zrobić nie mógł to postanowił nie zawracać sobie tym głowy. Zerwali się do biegu by dotrzeć do serwerowni. Skal też tam biegła. No i pewnie przeciwnicy. Więc pewnie zrobi się tam trochę gęsto. ~ Ciekawe skąd Masters wie, że chodzi o serwerownię? Złapali kogoś czy coś, że zdobyli tą informację? ~ ale z tym też nie mógł chwilowo nic zrobić więc zostawił sobie te rozważania na potem.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline