Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2018, 23:03   #162
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Gdy kobieta przedstawiła się, Oswald stanął jak wryty aby po chwili niemal doskoczyć do dziewczyny i złapać ją za ramiona. Tym samym stanął naprzeciw niej i spojrzał jej dokładnie w oczy.

- Te oczy po matce. Nie moze być... van den Bosch. Klara. Klareczko. - Zaniemówił i objął siostrę mocnym uściskiem. - To ja, Oswald. Pamiętasz jak zrobiłem ci huśtawke ze sznura na dębie za domem? Albo kiedy nauczyłem cię wyciągać kleszcze naszemu kotu? Ale jak? Myślałem ze wszystkich wtedy straciłem. - Wspomnienie poranka po pamiętnej nocy zalało go nowym potokiem winy. - Powinienem tam wtedy być. Odnaleźć cię. Zaopiekować... - Zacisnął mocno zęby i nieco się pochylajac, ciężko oparł głowę na ramieniu dziewczyny.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.

Ostatnio edytowane przez Cattus : 03-08-2018 o 23:06.
Cattus jest offline