Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2018, 09:50   #1085
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
To możesz za Kyanem jeszcze poczekać. Łatwiej będzie mi zacząć drugą część, kiedy grupa będzie uciekać przed wściekłym krasnoludem

@PanDwarf
Rzuć okiem na PW ode mnie i mi odpisz, proszę.

W ten weekend dam wam odpis i prawdopodobnie będzie on ostatnim, jeśli nie macie nic przeciwko. Chciałbym już zacząć rekrutację do drugiej części, więc im szybciej to skończymy, to tym lepiej. Oznacza to, że minimalnie wezmę wasze postacie pod kontrolę, bo nie chcę przedłużać sesji o kolejny tydzień lub dwa. Mam nadzieję, że się nie obrazicie za to, ale raczej nie będzie to nic wbrew waszej woli, bo to tylko naturalna ciągłość wydarzeń. No i spokojna głowa – w kolejnym poście wszystko zostanie wytłumaczone, a i wrzucę w komentarzach tło wydarzeń dla tej sesji.

W następnej sesji Nami stworzy nową postać, bardziej jej zdaniem przystosowaną do kampanii. Feniu deklarował wcześniej, że jest zmuszony się z nami pożegnać, ale jeśli znajdziesz czas i ochotę, to możesz zawsze nową postać stworzyć. Zakładam, że Hans i Lilou ostatecznie pójdą w swoją stronę.

Będzie około dwutygodniowa przerwa między pierwszą, a drugą częścią. Niezbędna dla rekrutacji.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 04-08-2018 o 09:53.
Warlock jest offline