Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2018, 17:43   #117
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dałem post mam nadzieje że wyrwanie drzwi i pobiegnięcie z krzykiem na facetów przeładowujących broń to nie za dużo ?

Domyślam się że to co się dzieje to po prostu rodzaj kary dla niektywnych graczy i zgodnie z eksperymentem wagonika tramwajowego Richard powinnien zastąpić Jean przy obronie ganku. Rick jednak czuję się bardziej zobowiązany wobec Oceli może też odczuwa jakieś resztki wpływu jej feromonów ? :P

W każdym razie podejmując tą decyzje starałem się postąpić zgodnie z logiką postaci. Rainbow będzie zajęta obroną telepatek, Bolt mógłby samochodem osłonić ganek albo zrobić strzelcom przypiekanie prądem zanim Logan ich nie dopadnie chociaż to tylko są moje luźne myśli oczywiście decyzja nie należy do mnie.

Cudny post Ranghar nie spodziewałem się takiej genialnej rozwałki i dobrze że nasi też odnoszą rany żeby nie było za różowo.

EDIT z 01-09-2018, 00:32 : Spróbowałem trochę opisać bezradność postaci żeby nie było że jest z niego znów taki totalny kozak.
Bo mimo wszystko to jednak prawie że dzieciak który wcześniej nikogo nie zabił o ile dobrze pamiętam w rekrutacji była prośba żeby opisać strach postaci więc pomyślałem że wykorzystam okazje żeby to odegrać i opisać mam tylko nadzieje że nie przesadziłem w drugą stronę i nie zrobiłem z niego zbytniej łamagi ?

Przy okazji świetna parodia Xmenów i Logana https://www.youtube.com/watch?v=BTiuNhYQrbg

EDIT Z 24-O9

W ramach ciekawostki ten wiersz Edgara Allana Poe znałem tylko z podlinkowanej piosenki nawet nie wiedziałem że to wiersz

Rick się ucieszy z piwa na razie sobie układam w głowie post choć mam już ogólny pomysł dzisiaj albo jutro pewnie wrzucę. Logan bardzo in character przypomniał mi się ten przesławny panel https://me.me/i/can-i-help-are-you-a-beer-1221138

PS. YEEES Jatpacki teraz Sentinele i wrogie samoloty nie będą miały z Rickiem szans
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-09-2018 o 18:36.
Brilchan jest offline