Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2018, 00:37   #32
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
No i zbyt łdugo mi zajęło dojście do siebie i ogarnięcie pewnych spraw, które, nie ukrywam, ciągle są w toku.

Mam dwie wiadomości. Dobrą i złą.

Zła jest taka, że mam zapiernicz i boję się, że nie ogarnę tej piaskownicy z czasem który mam. Ta sesja wymaga okrutnego myślenia i pewnie by była niesamowice angażująca. Niestety, ale chyba mierzyłem zamiary na siły i chyba jeszcze brak mi odpowiedniego doświadczenia, by ogarniąć tak dużo piaskownicę. Ogólnie smutek za co was najmocniej przepraszam.

Z dobrych wieści to sesja się odbędzie, ale w dalszej przyszłości. DO tego czasu nabiorę doświadczenia, ułożę sobie życie na nowo, zrobię stronę kampani i pewnie parę mniejszych sesji by na nowo wejść w wprawę prowadzenia. Innymi słowy dużo roboty, ale jestem zdeterminowany sesję uruchomić.

Wybaczcie, że dopiero teraz piszę i do zobaczenia w dalszej, optymistyczniejszej przyszłości.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline