Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2018, 08:37   #1109
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jeśli o mnie chodzi, to możesz stworzyć postać, która będzie ratować Hansa i pozostałych, tylko musisz odpowiedzieć sobie na ile będziesz mieć na to czasu. Jeśli tak jak w przypadku Nami bardziej chodziło o wypalenie się swoją postacią i za te dwa tygodnie będziesz mieć więcej czasu to gorąco zapraszam. PoeNPeCować też czasem mogę, byle nie ciągło się to całymi miesiącami. Domyślam się, że w kolejnej odsłonię podejmiecie się wątku ze straszydłem w kopalni, który również nie jest taki banalny jak się wydaje (tytuł sesji zobowiązuje), ale przynajmniej dobrze płatny. W podziemniach czas na odpisy ulegnie skróceniu do trzech dni, aby przyspieszyć tempo rozgrywki, ale nie będę też wymagał od was więcej niż parę decyzyjnych zdań. To też musisz wziąć pod uwagę. Ja osobiście gorąco zachęcam do stworzenia nowej postaci. Zachowujesz przy tym zebrane przez Hansa PDeki o ile zachowasz tą samą liczbę PPków. W przeciwnym razie tworzysz postać z 1300 PD, tak jak pozostali uczestnicy rekrutacji.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline