Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2018, 10:56   #510
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
A ja niestety ale chciałabym zrezygnować... I nie, nie ma to nic wspólnego z MG ani współgraczami, ale właśnie jak sam Armiel wcześniej napisał - z chociażby konceptem sesji. Właśnie ten mi nie pasuje, kosmici i inwazja planety nie bardzo dla mnie... Liczyłam na "zwyczajne" mordowanko i jakiegoś killera/potwora/potworki ale w mniejszej skali :P

W każdym bądź razie sesja udana, prowadzona fajnie, wszystko spoko Armielu więc się niczym nie masz co przejmować, ot są gusta i guściki, nie zadowolisz tak do końca wszystkich

Jest dobry moment fabularny, który niejako wyszedł sam z siebie i można Kelly "zniknąć" co bym w sumie bardziej widziała niż ją zabijać, no ale Twoja piaskownica, zrobisz jak uważasz a nóż widelec mi się coś odwidzi i jakby taki był, to bym w 3-cim rozdziale nią wróciła?

W każdym bądź razie, wszystko jest ok, powodzenia z sesją/w sesji, trzymajcie się wszyscy, pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 05-08-2018 o 12:16.
Buka jest offline