Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2018, 15:41   #189
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Moi najulubienieniejsiejsi gracze!

Przerwa miała być dość krótka, ale jeszcze troszkę ją pociągnę z dwóch powodów.
Po pierwsze (i najważniejsze) wiem o wakacjach przynajmniej jednej osoby z naszej ekipy, a zapewne także reszta stara się łapać jakiś odpoczynek dłuższy bądź krótszy. I bardzo dobrze.
Po drugie, nie miałem wstępnie planów na wakacje, a tutaj taka niespodzianka, że w każdym tygodniu coś się dzieje. Owszem, mógłbym zajrzeć do komentarzy, na PW czy na doca prawie codziennie, ale nie chcę sytuacji, w której musielibyście czekać na moją odpowiedź.

Także wypoczywajcie sobie i wypatrujcie posłańca na białym koniu o świcie! A raczej ciemności po zmierzchu
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline