Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2018, 18:42   #480
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
kobieta sięgnęła rękami i zdjęła kaptur, odwinęła płótno z twarzy. Jej twarz była zniekształcona, z licznymi plamami i guzowatymi krostami. Włosy były siwe i rzadkie. Znikły brwi z nad jednego z oczu. Wyglądała na wile starszą niż była. Tylko uśmiech i wzrok pozostawał ten sam.
to opis postaci wrzucony gdzieś w odmętach sesji... Niestety ciężko mi znaleźć do tego obrazek (a to ci zdziwienie, nikt nie rysuje paskudnych kobiet~), dlatego odrobinę to zmienię. Oczywiście krosty, guzowatości i plamy pozostają, jedyne co się zmieni to włosy, niech będą czarne :P Mam nadzieję, że nie będzie to ogromnym problemem, bo naprawdę się starałam znaleźć wstręciuchę, no ale ludzie wolą jednak chude z cyckami, niż ropniami na mordce.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline