Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2018, 02:03   #331
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do prawie do końca tygodnia (nd. 12.VIII). Ale tak bym pod wieczór w nd miał już posty na forum. Bo w nd pewnie będę wracał z wyjazdu a w pn jechał na kolejny więc w nocy z nd/pn miałbym (mam nadzieję) pisate okienko.


- ag. ter. Beaumont 10/10 zdrowa; (Christine Hepburn)
- ag. Wainwright 10/10 zdrowy; (Albert William Lloyd)
- mł. ag. Gulbrand 10/10 zdrowy; (Lars Erik Rasmussen)



- Ktoś wie coś o/od Gormo? Widzę na jego profilu, że ostatnio logował się gdzieś w połowie lipca. Na razie popisałem jakby grał dalej.

- Oki mili państwo, zbliża się sobotnie południe, jest ok 11:00 - 12:00 pod koniec mojego posta.

- Stiansen zgodził się na spotkanie, nawet wysłał po was taksowkę więc przyjechaliście. Domek jest niczego sobie, spokojnie pewnie mógłby robić za niewielkie schronisko turystyczne. Okolica typowo turystyczna czyli las, stoki górskie, jezioro, spokój, cisza, natura. Ino pogoda troszkę nie teges no ale w końcu początek marca.

- Stiansen wygadał się coś ale nie za dużo. Może spróbować zorganizować spotkanie z owym odborcią cieżkiej wody. Poza tym wydaje się mówić prawdę, ze dostawa ma nie iść do Niemiec. Rozmowy i nastrój są takie właśnie swobodne i turystyczne bez takiego oficjalnego tonu jak w biurze. No ale jak to na poziomie cywilizowanych ludzi wypada.

- Poza tym ewentualne spotkanie ma się odbyć wieczorem. Macie więc czas do dyspozycji do tego wieczora. Coś chcecie zakombinować w czy rozmowami czy jakoś inaczej to kombinujcie.


---


- Ode mnie chyba na razie tyle. Jak coś niejasne czy co no to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline