Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2018, 08:00   #519
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Armiel


1 - Jest już widno/dzień?

ODP: Jest bardzo szaro, mętnie, w sumie bardziej jeszcze ciemno niż jasno, widać na kilkanaście metrów, a potem wszystko rozmywa się w szarościach.

2 - Jakoś idzie nam się zorientować gdzie jest Dixie? Tak po cichu miałem w planie czołgać się jednym rzędem (no tym kawałkiem pustej ziemi między rzędami trzciny) to mi się wydaje, że można by dojrzeć czy wrócić po nim dość gładko. No ale może źle mi się wydaje i jakoś inaczej sytuacja się rozwinęła

ODP: Nie może być daleko. Może nawet okazać się blisko Bo wszystko zależy od jej decyzji i deklaracji. Nie mogłem niestety napisać więcej.

3 - Czy z punktu gdzie jesteśmy widać metę? Znaczy te wzgórza z drzewami czy nie?
ODP: Widać - to linia drzew, wzniesienia, jesteście coraz bliżej o tzw. żabi skok.
 
Armiel jest offline