Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2018, 15:58   #21
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cedryk z jednej strony masz rację z drugiej zaś nikt nie jest nikim nawet biorąc przez pryzmat postaci pierwszopoziomowej. Po Tobie jako weteranie forum jak i D&D spodziewałem się znacznie więcej, ale przyjmuję to co przysłałeś.

Na tą chwilę wygląda na to, że jednak wykruszyła nam się Nitara choć czekam jeszcze na potwierdzenie ostateczne i skrycie liczę, że może jednak się uda gdyż jej historia postaci na tą chwilę jest najlepsza a dostałem ich już 4 na 5.

Sayane mam nadzieję, że to niczemu nie przeszkadza. Sam osobiście rzadko czytam sesje, w których sam nie uczestniczę także mało tego, że nie znam przebiegu poprzednich sesji tu na forum to nawet nie wiedziałem, że takowe były gdyż nawet tego nie szukałem.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline