Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2018, 21:38   #39
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Sorry, że tak piszę na raty ale w robocie mam baaaardzo dużo roboty poza dostępem do kompa. Chciało się być archiwistą to się ma siedzenie w podziemiach
Co do "degradacji". W sumie nie wiem jak to się ma wszystko do siebie. Czy awanse podczas oblężenia są aktualne czy tylko na ten czas były?
Nie wiem czy Gustaw będąc sierżantem miał takie kompetencje na dłuższy czas. :-/
Co do mapy mam i miałem zamiar w dalszej części to napisać przed samym wyruszeniem. Poza tym napisałem, że zapytuję się kompanii o sugestie i krasnoludzka część mogłaby się do tego odnieść
Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to niech pisze w swoim poście lub tu ewentualnie na PW do kogoś kto nie napisał jeśli nie chce ponownie pisać posta. Zawsze zostaje opcja napisania PW do MG zanim on napisze posta

Pi0t staram się ruszyć każdą sprawę, ale jeśli coś ominę wybaczcie. Jak pisałem od groma mam roboty a w domu jestem podczas przeprowadzki (a raczej mieszkam u starszych) i trochę spraw z tym związanych także nie pozwala mi działać na LI swobodnie.
 
Hakon jest offline