Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2018, 00:24   #1119
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
O jejuniu!!!! Ja tu wyjechałem na weekend a Wy już tyle komentarzy natłukliście i tyle się wydarzyło. No ale co zrobić. Życie to życie.

Durak po chwili wahania ruszy za uciekającymi. W obliczu zdrady Karla w Duraku coś pęknie a myśl, że pomógł chaosytom do jednej drogi go prowadzi. Do drogi zabójców Tak się zastanawiam czy mądrze grać taką postacią dalej :-/ Durak z pewnością będzie chciał doprowadzić do zniszczenia księgi oraz zakonu i żadne już słowa Karla nie obronią. Czy zginie samobójczą śmiercią czy też zostanie zabójcą nie wiem.

Nie rozwijam postaci z dwóch powodów. Podręczniki mam spakowane i trzymam w piwnicy i nie wiem czy do nich się dogrzebię :-/ A druga sprawa to ta z zabójcą. Czy jest sens taką grać? Czy w ogóle przeżyje próby niszczenia księgi i wyrżnięcia chaosytów i Karla?
 
Hakon jest offline