Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2018, 07:58   #54
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No to decydować się, decydować!

Zlot za pasem, więc przypominam niezmotoryzowanym, że dobrze byłoby się zakręcić wokół tematu dojazdu.
Zmotoryzowanych natomiast przestrzegam, że nasza miejscówka jest w głębokim lesie (co by krzyków nie było słychać) i wskazane jest abyście posługiwali się GPS-em, by tam dotrzeć.
Adres:
JOWISZ
ul. Spacerowa 6,
45-269 Turawa


Uwaga! Ośrodek Jowisz ma dwie miejscówki, więc to ważne, żebyście wklepali właśnie ten adres, który podałam.

Uparciuchom którzy jednak nie zamierzają używać nawigacji <pacza na Krakova i wzdycha> przypominam, że nasz ośrodek mieści się praktycznie po przeciwnej stronie jeziora niż główny pasaż.
Tutaj link do mapki Google.

Zainteresowanym, którzy wpisali się na wspólne miejscówki wysłałam dziś PW z rozpiską kto ile ma do zapłaty.

Pamiętajcie też, że jeśli macie ochotę poprowadzić sesję, zorganizować jakąś zabawę lub możecie przywieźć coś, co ułatwi/uatrakcyjni innym życie - piszcie w wątku. Jeśli ktoś ma na przykład nadmiar plastikowych/papierowych kubków/sztućców/talerzyków - zabierzcie je ze sobą. Na pewno się przydadzą.

Ja przywiozę (jeśli nie zapomnę):
- sporo plastikowych sztućców
- grecką rakiję
- piłkę do siatki
- basenik dmuchany dla dzieci (i tylko dla DZIECI)
- maski zwierząt dla dzieci (no dobra, też Wam kilka dam :P)
- karimatę i śpiwór, jakby ktoś przyjechał na ostatnią chwilę

No to tego... widzimy się za 2 tygodnie
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 07-08-2018 o 22:10.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem