Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2018, 12:28   #7
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Mnie pasuje, jak najbardziej. Daję wam pełną swobodę w kreacji bohatera. Wszystkie podręcznikowe rasy i profesje dozwolone... Elfa też można zrobić i jest nawet jeden taki mieszkaniec w Karak Hirn, ale to straszny dziwak, który ma słabość do krasnoludów (dlatego wyrzucono go z Athel Loren) i mieszek pełen złota, więc ostatecznie pozwolono mu zamieszkać w karaku. Do opisania regionu posiłkowałem się materiałami MadAlfreda, pisanymi dla pierwszej edycji WFRP.

Chyba wiem, o jaką sesję chodzi. Zdaje się, że mieliśmy tam wspólny epizod, choć z racji braku czasu długo nie gościłem u was.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 07-08-2018 o 12:31.
Warlock jest offline