Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2018, 16:21   #14
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Niezłe, ale nie wydaje mi się jakieś szczególnie OP. Myślę, że w tej sesji jako ekipa nagonicie wszelkie różnice w sprzęcie między sobą, o ile się wam powiedzie.

A co do postaci, to graj taką, która sprawi Ci jak największą przyjemnością. Wolę, aby gracze nie odchodzili w połowie zabawy, bo nie czują swojej postaci. Dlatego bierz to, co uznasz za najciekawsze do gry, o ile jest zgodne z obowiązującymi wszystkich zasadami. Niezależnie czy wiąże się to z odgrywaniem ciekawej postaci, czy byciem troszkę bardziej niż przeciętnie uzbrojonym.

Trzy pistolety może robią wrażenie, ale ja w równoległej sesji gram weteranem z pistoletem samopowtarzalnym, rusznicą, mieczem i tarczą. Tylko te wierzchowce dają naprawdę dużo plusów, ale w podziemiach się nie sprawdzą.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline