Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2018, 19:57   #512
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post

Dwie uwagi:
1. Ialdabode
2. Odpisywałem Ci w komentarzach co powie I. Nie miałem czasu na odpisanie, ale odpowiedź była.
1. Jest niewielka szansa, że Kuba kiedyś to zapamięta Tak jak Ialdabode błędnie uważał Kubę za kapitana tego okrętu (przynajmniej tak jest w Twoim poście, w komentarzach napisałeś już inaczej), tak Kuba nie zapamiętał dokładnie.
2. Wypowiedź Kuby:
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
- Jak macie jakąś sprawę w bosmanacie to biegusiem, bo odpływamy i czekać nie będziemy tutaj, ewentualnie w jakiejś ukrytej zatoczce albo szalupę wyślemy wieczorem. I jest jeszcze kwestia opłaty za przewóz
"Odpowiedź" Ialdabode'a:
Cytat:
"W takim razie Wy będziecie się tłumaczyć hrabiemu brakiem rezultatów"
Serio? To była odpowiedź? Kubie umknęło nawiązanie do tematu "bosmanatu" i spotkania i przyznam że mi również.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline