Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2018, 23:47   #1669
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Andrew "Andy" Morrison - pogodny szturmowiec


~ Mhm. Żeby za nudno i prosto nie było... ~ zżymał się w duchu szturman przymykając oczy co ukrył za gestem przysłoniętej dłoni pocierającej o skroń. Ale poruszające się z irytacji nozdrza i zaciśnięcie szczęk już mogło być widoczne.

- Harvey. - zaczął mówić Morrison i opuścił dłoń składając obydwie dłonie na swoich biodrach. Popatrzył na Irlandczyka przez chwilę zastanawiając się w jaki ton uderzyć. - Jesteś mi potrzebny w ciężarówie. Kto nią pojedzie z tym gratem na pace jak nie ty? Cosmo weźmie BRAT-a, dziewczyny Wdowę. Tylko ty się nadajesz by podjechać z tą paczką gdzie trzeba. Nie rób nam pod górkę Harvey, brakuje nam ludzi, brakuje nam kierowców sam widzisz na czym stoimy. - postanowił uderzyć w koleżeński ton.

- Wieczorem postawię ci kolejkie w barze. Wam wszystkim. Myślę, że odwaliliśmy tu niezłą robotę. Obaliliśmy szkodników na stołkach i rozwaliśmy gnojka co pociął Kate i nie wiadomo ile dziewczyn przed nią. Ale musimy dokończyć sprawę. Wrócić do miasta, zawieźć typa do identyfikacji i zbadać jego dom. Najlepiej w jak najkrótszym czasie. Dlatego musimy się rozdzielić. Z wolnych osób zostają dziewczyny i Wdowa. Resztę potrzebuję w szkole. Skończymy, wrócimy do Generała to będzie czas na gadanie. No to jak? Mogę na was liczyć? - zaczął mówić do Harvey'a ale właściwie w trakcie zorientował się, że wypada coś powiedzieć do wszystkich. Wcześniej nie było okazji, ostatni raz gadali jeszcze w pociągu przed wyjazdem do miasta. Wolał ich przekonać do swojego planu niż kazać w ciemno wykonywać rozkazy. Wierzył, że człowiekowi lepiej się coś robi jeśli wie po co ma to robić i dlaczego.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline