Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2018, 21:59   #25
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Ok, pozostaje jeszcze moje pytanie, co z umiejętnościami albo/albo. Czy do przejścia na druga profesję jest wymóg skompletowania? Jeżeli mam w pierwszej np. spostrzegawczość albo przeszukiwanie, to wybieram powiedzmy sobie spostrzegawczość. Żeby zmienić profesję muszę/mogę wykupić przeszukiwanie?

Ponieważ moja druga profesja (sierżant) nie oferuje żadnego dodatkowego ekwipunku, jest duża szansa, że z 1300PD pozostaną ciągle jeszcze na pierwszej profesji.
Fabularnie mój krasnolud jest wesołym najemnikiem, któremu wygasł kontrakt a robota się znudziła jako zbyt drętwa. Spotkał po drodzę Katarinę, która potrzebowała ekipy do pracy na bardziej luźnych warunkach niż najemnicy, więc Tladin (moja postać) zgodził się, bo carpe diem. Gdyby komuś pasowało odłączenie się od najemników, gdzie razem wcześniej podróżowaliśmy, to zapraszam.
 
Gladin jest offline